آغاز داوری آثار راه یافته به دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران
آغاز داوری آثار راه یافته به دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران
داوری نهایی آثار راه یافته به دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران آغاز شد.

تیرنگ نیوز: داوری نهایی آثار راه یافته به دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،معصومه فرجی، معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل از آغاز داوری نهایی آثار راه یافته به دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران خبر داد و گفت: دو مرحله داوری آثار از 14 لغایت 19 بهمن ماه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در مجموع 120 اثر در بخش «هدایای فرهنگی» به دبیرخانه این جشنواره رسید، افزود: از این تعداد  پس از بررسی اولیه و مرحله غربالگری، تعداد 25 اثر در مرحله شاخص محور جهت داوری نهایی انتخاب شدند.

فرجی با بیان اینکه داوری آثار تا نوزدهم بهمن ماه ادامه دارد، بیان کرد: پس از داوری نهایی آثار، در هر بخش سه اثر برتر معرفی و از صاحبان آن تجلیل می شود.

وی، اعضای هیئت داوران این جشنواره را استادان “فاطمه پری نژاد” ، “علی افتخاری نسب” و “محمود کاظمیان” معرفی کرد.

گفتنی است، دومین جشنواره کالاهای فرهنگی در مازندران با هدف رونق کسب و کارهای فرهنگی با اتکا به ظرفیت های بومی و کمک به شناسایی بازارهای پنهان در حیطه محصولات و خدمات فرهنگی ‌بومی اجرایی شده است.

اختتامیه این جشنواره و معرفی برگزیدگان تا پایان بهمن ماه برگزار می شود که جوایز برگزیدگان اول هر بخش بیست میلیون ریال، برگزیدگان دوم هر بخش پانزده میلیون ریال و برگزیدگان سوم هر بخش ده میلیون ریال است .

  • منبع خبر : روابط عمومی