چاقو پرت کردیم، مدرک ارائه بدهید!
چاقو پرت کردیم، مدرک ارائه بدهید!
باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از ماجرای عجیب پرتاب چاقو به زمین اعلام کرد بابت این خبر از نساجی شکایت خواهد کرد.

باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از ماجرای عجیب پرتاب چاقو به زمین اعلام کرد بابت این خبر از نساجی شکایت خواهد کرد.

دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و نساجی 15 اسفندماه برگزار شد که باشگاه نساجی مدعی شده است که هواداران تیم نفت در جریان بازی چاقویی را به سمت بازیکن این تیم پرتاب کرده است.

باشگاه نفت مسجدسلیمان ضمن رد این ادعا در بیانیه‌ای نوشت: اولا هواداران محترم و با اخلاق نفت به هیچ عنوان اقدام به پرتاب شی درون زمین نداشتند و نکته جالب این است که باشکاه نساجی در ابتدا اقدام به نشر یک خبر کذب با عکس چاقویی که در گوگل جستجو کرده‌اند، می‌کند و بعد از بازی عکس چاقو تغییر کرده و عکس یک تیزبر را به عنوان شی پرتاب شده به درون زمین منتشر می‌کنند؛ در همین‌جا کاملا مشخص است که این باشگاه دست به فرافکنی زده است تا شأن هواداران پرشور تیم نفت را زیر سوال ببرند.

دوم این که از نظر ما این احتمال وجود دارد که تیزبر متعلق به یکی از عوامل تیم نساجی بوده است. بازی، ناظر داشته است و اگر شی پرتاب شده پس حتما باید در گزارش بازی درج شده باشد.

سوم این که چرا آقای سیف الله پور مدیرعامل نساجی هرجا می‌رود حواشی فراوان به همراه دارد یا به داوران توهین می‌کند یا در ورزشگاه‌ها تشنج ایجاد کرده و حالا نیز با مطرح کردن چنین موارد قصد دارد باشگاه نفت را به حاشیه ببرد.

چهارم این که آقای مطهری شما که به اخلاق‌مداری معروف هستید دیگر چرا؟! شما چطور عنوان می‌کنید حتی خجالت می‌کشید بگویید هواداران نفت چه چیزی را درون زمین انداخته‌اند. آن هم در حالی که شی پرتاب نشده بود و احتمالا شما هم تحت تأثیر فرافکنی باشگاهتان قرار گرفته‌اید. از شما بعید بود!

باید بگوییم دوران فرافکنی و انجام رفتارهای نخ‌نما گذشته است. کاش باشگاه نساجی کمی هم اخلاق را در دستور کار خود قرار می‌داد تا فارغ از هر نتیجه‌ای، زیبایی‌های فوتبال دو چندان شود. ما ضمن شکایت از باشگاه نساجی، منتظر هستیم مدارک و مستندات خود را پیرامون پرتاب یک شی به درون زمین ارائه دهد.