پایدار سازی مسیر خط لوله سوم سراسری در گیلان
پایدار سازی مسیر خط لوله سوم سراسری در گیلان
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از پایدار سازی مسیر خط لوله سوم سراسری در استان گیلان خبر داد.

تیرنگ نیوز: مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از پایدار سازی مسیر خط لوله سوم سراسری در استان گیلان خبر داد.

محی الدین مفخمی با بیان اینکه ایمن سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و تثبیت نقاط رانشی در منطقه 9 از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: خطوط لوله و تجهیزات ایستگاه های شیر بین راهی در این منطقه عملیاتی با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی همواره در معرض مخاطرات قرار دارند و اجرای پروژه‌های ایمن سازی به صورت جدی در این منطقه عملیاتی پیگیری می‌شود.

وی افزود: در ادامه اجرای پروژه‌های ایمن سازی نقاط رانشی در منطقه، پروژه پایدار سازی محدوده رانشی جاده دسترسی به ایستگاه شیر بین راهی امامزاده حنیفه خط لوله سوم سراسری در استان گیلان با تلاش همکاران منطقه به اتمام رسید.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز خاطرنشان کرد: این عملیات با بازسازی جاده دسترسی به شیر بین راهی، ایجاد کانال آبرو برای انتقال آب و خروج از مسیر جاده، ایجاد دیواره گابیونی جهت جلوگیری از ریزش سنگ از کوه و صخره به جاده انجام شده است.

مفخمی ضمن قدردانی از تلاش همکاران منطقه، پروژه های ایمن سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی به اتمام رسیده و در حال اتمام در سال جاری را 28 پروژه اعلام کرد و یادآور شد: منطقه 9 عملیات انتقال گاز همواره از تمامی ظرفیت ها در راستای تحقق شعار انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی استفاده کرده و این امر تاکنون نیز در این منطقه عملیاتی محقق شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی