پایان مسابقات شمشیر بازی قهرمانی مازندران در قائم شهر
پایان مسابقات شمشیر بازی قهرمانی مازندران در قائم شهر
مسابقات شمشیر بازی قهرمانی مازندران با معرفی نفرات برتر در قائم شهر به پایان رسید.

تیرنگ نیوز: مسابقات شمشیر بازی قهرمانی مازندران با معرفی نفرات برتر در قائم شهر به پایان رسید.

مسابقات قهرمانی شمشیر بازی مازندران بزرگداشت زنده یاد سید حسین عابدی بنیانگذار ورزش شمشیربازی مازندران با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد.

رئیس هیات شمشیربازی قائم شهر گفت: در این مسابقات که با اسلحه اپه و در دو گروه آقایان و بانوان در سالن امامعلی حبیبی قائم شهر برگزارشد ۲۰ شمشیرباز بزرگسال از شهر‌های استان با هم پیکار کردند.

موسوی با اشاره به سهم بالای شمشیربازان مازندران در تیم ملی، حضور شمشیربازان برتر و صاحب عنوان آسیایی در این رقابت‌ها را باعث ارتقای سطح بالای این مسابقات عنوان کرد.

پایان مسابقات شمشیر بازی قهرمانی مازندران در قائم شهررئیس هیات شمشیر بازی قائم شهر افزود: مسابقات استانی شمشیربازی قهرمانی مازندران به مدت دو روز پیگیری شد و در قسمت آقایان محمد رحیمی، شاهین قاسمی عناوین اول و دوم را کسب کردند و ابوالفضل آگوشی و آریاشفیعی مشترکا سوم شدند و در قسمت بانوان الینا حسن پور و فاطمه قریشی اول و دوم شدند و تهورا عابدی و تینا حسینی مشترکا عنوان سوم را کسب کردند.

به نفرات برتر این رقابت‌ها تندیس قهرمانی و جایزه نقدی اهدا شده است.

مرحوم سیدحسین عابدی از پیشکسوتان ورزش شمشیربازی کشور، بنیانگذار ورزش شمشیربازی در مازندران و مربی اسبق تیم شمشیربازی جمهوری اسلامی بوده که در ارتقا و پیشرفت ورزش شمشیربازی استان و کشور خدمات ماندگار داشته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما