همزمان با دومین روز از هفته منابع طبعی با روز شمار خانواده آموزه های دینی و همیاران طبیعت، نشست مجریان پارک های جنگلی در پارک جنگلی تلار شهرداری قائمشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرداری قائمشهر، مدیرکل، معاونین، رئیس حراست، مشاور و کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان برگزار گردید.

تیرنگ نیوز: به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، همزمان با دومین روز از هفته منابع طبعی با روز شمار خانواده آموزه های دینی و همیاران طبیعت، نشست مجریان پارک های جنگلی در پارک جنگلی تلار شهرداری قائمشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرداری قائمشهر، مدیرکل، معاونین، رئیس حراست، مشاور و کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان برگزار گردید.

دکتر اسحاق عطایی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری و دبیر ستاد هفته منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن خیرمقدم به حاضرین و تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند آنان، به تشریح برنامه های اجرایی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در هفته منابع طبیعی پرداخت و فرهنگ سازی منابع طبیعی به فرموده مقام معظم رهبری که باید به معارف عمومی تبدیل شود را از اقدامات مهم و تاثیرگذار عنوان کرد که آموزش در آن نقش بسزایی دارد.

وی افزود:  باید با همکاری آموزش و پرورش نسبت به آموزش و فرهنگ سازی دانش آموزان حتی از دوره ی پیش دبستانی اقدام کرد. در خاتمه پس از ارائه نقطه نظرات مسئولین و کارشناسان حاضر در جلسه، مراسم با غرس نهال در محوطه پارک جنگلی در راستای ایران سرسبز-ایران قوی، همه باهم جهاد برای حفظ و احیای منابع طبیعی، به پایان رسید.

  • منبع خبر : روابط عمومی