مردم با مشارکت حداکثری دست رد بر سینه دشمنان می‌زنند
مردم با مشارکت حداکثری دست رد بر سینه دشمنان می‌زنند
مرادی گفت: مشارکت مردم در انتخابات و خلق حماسه آنان یکی از مؤلفه‌های ایجاد قدرت برای نظام اسلامی ایران است و دشمنان انقلاب و ایران به دنبال تخریب این مؤلفه هستند.

 

تیرنگ:
انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در حالی با شور و اشتیاق خاصی در مازندران دنبال می‌شود که زمان موعد تبلیغات داوطلبان نمایندگی چند روزی است که آغاز شده است و رقابت بین کاندیداهای نمایندگی مجلس در حوزه‌های انتخابیه نقاط مختلف مازندران داغ، هیجانی و کاملاً رقابتی دنبال می‌شود.
در این باره مهدی مرادی با بیان اینکه انتخابات در نظام اسلامی و حکمرانی یک تکلیف ملی، شرعی، سیاسی و شخصی است و کسی که در فرایند انتخابات به عنوان رأی دهنده، رأی گیرنده، مجری و ناظر مشارکت می‌کند در واقع به حقی که برایش قائل شده‌اند، احترام می‌گذارد، گفت: مشارکت مردم در انتخابات و خلق حماسه آنان یکی از مؤلفه‌های ایجاد قدرت برای نظام اسلامی ایران است و دشمنان انقلاب و ایران به دنبال تخریب این مؤلفه هستند.
وی با بیان اینکه حضور حماسی مردم منجر به اقتدار بین‌المللی خواهد شد و یک مانع تخریبی جدی در برابر طرح‌های تخریبی دشمنان به وجود خواهد آورد، گفت: نیاز به تحول در خدمت‌رسانی را مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان رهبری بیان کردند، لذا باید در عرصه‌های طراحی، برنامه‌ریزی و رصد مشکلات و چالش‌ها و نیز ارایه راهکارهای برون رفت از مشکلات و ارتقای سطح پیشرفت با تشکیل هیأت اندیشه‌ورز این امر به شکلی بسیار مؤثر انجام شود.
مرادی کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند دست رد بر سینه دشمنان می زنند، گفت: دشمنان برای ناامیدی مردم از همه راهکارها استفاده کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در راستای مسائل و مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند لازم است مسئولان دستگاه‌های اجرایی با ورود به موقع، آنها را حل کنند، ادامه داد: امید است مردم در 11 اسفند حماسه جدید و بزرگ خلق کنند و بار دیگر مردم استان
وفاداری خود را به امام راحل، شهدای گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دهند.
این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مهمترین رخداد سیاسی کشور انتخابات است، گفت: اگر انتخابات خوب نبود و اثر نداشت چرا دشمنان با راه‌اندازی تبلیغات گسترده مردم را در عرصه مشارکت در انتخابات منع می‌کند، پس معلوم است انتخابات سرنوشت‌ساز و برای جامعه مهم و تاثیرگذار است.
وی با اشاره به انتخابات 11 اسفند جمعه هفته آینده و اهمیت مشارکت در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی بیان کرد: اگر انتخابات خوب نبود و اثر نداشت چرا دشمنان با راه‌اندازی تبلیغات گسترده مردم را در عرصه مشارکت در انتخابات منع می‌کند، پس معلوم است انتخابات سرنوشت‌ساز و برای جامعه مهم و تاثیرگذار است.

مرادی، با تأکید بر این نکته که دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات از همه وسیله‌ها و ابزارها متوسل شده است گفت: باید در خلاف اهداف دشمن عمل کرد و با حضور حداکثری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند باید ترفند و دسیسه‌های دشمنان را ناکام و خنثی کرد.

وی اهمیت مشارکت و حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی را مهم دانست و تأکید کرد: اگر رأی مردم مهم نبود دشمن ترفند و توطئه‌های مختلف به کار نمی‌برد تا مردم در این عرصه حضور پیدا نکنند.

این کارشناس مسائل سیاسی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه انتخابات خاطرنشان کرد: یکی از ابزارهای قوت کشور انتخابات است، مجلس شورای اسلامی ریل‌گذاری آینده جامعه و نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه برای انتخابات 4 خصوصیت از جمله مشارکت حداکثری و قوی، رقابت واقعی کاندیداها، سلامت و امنیت در اولویت قرار گرفته است گفت: اگر مردم و مسئولان این 4 مولفه در کنار حضور حداکثری مردم داشته باشند در جمعه آینده 11 اسفند یک انتخابات سراسر عزتمندانه رقم می‌خورد.