مازندرانِ سربلند
مازندرانِ سربلند
حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی تکمیل‌کننده حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.

 

تیرنگ:
حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی تکمیل‌کننده حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.
مردم شهید پرور استان مازندران با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر خلق کردند و دشمن که همیشه تلاش خود را برای ایجاد یأس و ناامیدی در میان مردم و دلسرد کردن آنها از انتخابات به کار گرفته و تمام سعیش بر این بوده تا با این توطئه‌ها زمینه را برای ایجاد شکاف در جامعه و در نهایت از بین بردن اصلی‌ترین سرمایه نظام که همان پشتوانه مردمی است، فراهم و این کشور را به جولانگاه خود تبدیل کند، ناکام گذاشتند.
این بار نیز چون گذشته ملت ایران با وجود همه این تلاش‌ها از سوی دشمنان با هوشمندی و موقعیت شناسی که همواره داشته و دارند با حضور پرشور خود در صحنه‌های مختلف، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و آنها را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشتند.
مردم مازندران که هرگز در طول تاریخ کم نیاورده‌اند و در سرگذشت خود، حکومت علویان را در کارنامه دارند با خیزش مردمی انقلابی که شهدا و جانبازان فراوانی را دوران دفاع مقدس و در دفاع از حرم با مدافعان حرم و شهدا و جانبازان و فداکارانی دیگر در برهه‌های حساس تقدیم نظام کرده‌اند در جبهه‌ای دیگر حماسه آفریدند و اجازه ندادند تا هرگز در هوای میهن، غریبه‌ای متجاوز نفس بکشد؛ بار دیگر نام «مازندران سربلند» را در ایران بر سر زبان‌ها انداختند.
نجفی که از فرهنگیان مازندران است در این باره با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای استقلال کشور را تضمین کرد و مردم همیشه در صحنه استان حضور گسترده‌ای در این رویداد سرنوشت ساز داشتند، گفت:
انتخابات در نظام اسلامی و حکمرانی یک تکلیف ملی، شرعی، سیاسی و شخصی است و کسی که در فرایند انتخابات به عنوان رأی دهنده، رأی گیرنده، مجری و ناظر مشارکت کردند در واقع به حقی که برایش قائل شده‌اند، احترام گذاشت.
وی با بیان اینکه دشمنان به ما تلقین کرده بودند که در انتخابات شرکت نکنیم چرا که انتخاب شما هیچ تاثیری ندارد، براستی اگر حضور و رای ما تاثیر نداشت چرا آنان این همه هزینه و تبلیغ کردند که ما را از صحنه دور کنند، اظهار داشت: ما کشوری هستیم که خواهان استقلال و آزادی بوده و همواره نه محکمی به وابستگی بیگانگان داده‌ایم.
نجفی ادامه داد: اگرچه درحال حاضر کشور با مشکلات زیادی از لحاظ اقتصادی مواجه است اما این مشکلات مانع حضور ما در انتخابات نشد.
او افزود: حضور پرشور در انتخابات، مردمی‌بودن نظام اسلامی را به دنیا مخابره کرد.
محمدیان که با فرزند خردسالش برای رای دادن پای صندوق‌های رای آمده به تیرنگ گفت: دشمن تمام تلاش خود را کرد تا مردم در پای صندوق‌های رای حضور نیابند تا به این وسیله نشان دهد نظام اسلامی فاقد عقبه و پشتوانه مردمی است.
وی ادامه داد: هر اندازه که دشمنان برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای تبلیغ کردند، مردم به همان اندازه بیشتر و پرشورتر در پای صندوق‌های رای حاضر شدند.
وی به تکثر کاندیداها اشاره کرد و افزود: چندین برابر کرسی های مجلس کاندیدای تایید صلاحیت شده وجود داشت و از همه سلایق کاندیدا تایید صلاحیت شده بود و تکثر کاندیداها از طیف‌های مختلف باعث شد همه اقشار مردم کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.
محمدیان ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات، لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و تداوم عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات بودند، افزود: مردم استان با بصیرت و آگاهی، نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند و با حضور پرشور در انتخابات، بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان دادند.
اکنون مردم ایران با مشارکت گسترده پای صندوق‌های رای آمدند، مجلس قوی شکل خواهد گرفت و ایرانی قوی خواهیم داشت پس لازم است نمایندگان مردم به نظام وفادار بمانند و برای ایرانی سربلند تلاش کنند.