صیانت از اقتدار جمهوری اسلامی ایران
صیانت از اقتدار جمهوری اسلامی ایران
راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد. ۲۲ بهمن نماد تداوم انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است

 

تیرنگ:
راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
۲۲ بهمن نماد تداوم انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است. مردم ایران در طول ۴۵ سال همواره با حضور حماسی و شگفت‌انگیزخود قادر بودند توطئه‌های دشمنان را خنثی و این انقلاب با شکوه را با عزت و اقتدار همیشگی حفظ کنند.
هیچ ملتی را نمی‌توانیم یاد کنیم که نزدیک به نیم قرن سالروز پیروزی انقلاب خود را به صورت راهپیمایی گسترده جشن بگیرند، با توجه به تمام دسیسه‌ها و توطئه‌هایی که دشمنان و مخالفان داخلی و خارجی طی ۴۵ سال بر علیه کشور ایران و مردم وارد کردند اما ملت بی بدیل جمهوری اسلامی هر سال باشکوه و عظمت این حماسه ملی را جشن می‌گیرند و چشم جهانبان را خیره می‌کنند. مردم ایران حضور در این اجتماع را به عنوان یک واجب دینی و سیاسی برای خود می‌دانند.
در واقع مردم ایران پیروزی انقلاب اسلامی خود را هر ساله با شکوه و عظمت جشن می‌گیرند و با حضور گسترده در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن همواره مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می‌زنند.
مردم مازندران نیز همچون سراسر ایران هرسال با وجود فشارها و سختی‌های اقتصادی و سیاسی و تمام مشکلات حتی در زیر برف و باران در این مراسم یوم الله ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و ما شاهد یک حماسه سیاسی با شکوه هستیم.
رجبی شهروند ساروی در گفت و گو با تیرنگ با تأکید بر حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: مشارکت در این راهپیمایی یک وظیفه دینی، اجتماعی و ملی است. مشارکت گسترده در این راهپیمایی اهمیت مضاعفی نیز دارد. مثل همیشه ملت ایران یک حماسه سیاسی باشکوه آفریده است.
وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌تواند زمینه ساز حضور در انتخابات ماه آینده باشد، گفت: یوم الله ۲۲ بهمن روز امید ملت شریف ایران و روز یأس و نا‌امیدی برای دشمنان خواهد بود. همینطور سکویی خواهد بود که تمام ملت را برای مشارکت گسترده در انتخابات دعوت کند.
رجبی تصریح کرد: دشمنان و رسانه‌ها تلاش می‌کنند که فضای حمایتی مردم از کشور را ضعیف نشان دهند. باید توجه کنیم این مسائل طبیعی است. نشانگر ذات خبیث دشمنان است که همواره موفقیت‌های ما را کمرنگ جلوه می‌دهند. اما حضور مردم آنچنان گسترده و قوی بود که یاوه‌گویی‌ها همه کنار زده خواهد شد.
این شهروند خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک نماد بیرونی، یک حماسه اجتماعی، یک حضور میدانی است. انتخابات کشور نیز یک حماسه سیاسی است. حضور گسترده و مشارکت در هر دو نشانگر این است که سرنوشت کشور از همه جهات سیاسی و اقتصادی و … برای مردم حائز اهمیت است.
مهدوی دیگر شهروند مازندرانی نیز گفت: جمعیت حاضر در راهپیمایی با دست نوشته های که بالای سر بردند اعلام کردند این حماسه و شکوه حضور در ۱۱ اسفند پای صندوق های اخذ رای هم تداوم خواهد داشت.
وی ادامه داد: همچنین مردم جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را نیز محکوم کردند.
* حضور حماسی مردم
سرپرست معاونت سیاسی، امینتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان این که، تمرکز دشمن بر روی نقاط قوت جمهوری اسلامی است، گفت: ۲۲ بهمن یکی از قوت‌های این نظام مقدس و تجلی همبستگی ۴۵ ساله ملت ایران است
قاسم عزیز زاده گرجی بیان داشت: ۲۲ بهمن یکی از روزهای ارزشمند تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که با جانفشانی شهدای گرانقدر این انقلاب به نتیجه رسید.
وی اظهار داشت: در حال حاضر دشمن به تخریب نقاط قوت جمهوری اسلامی روی آورد که ۲۲ بهمن و انتخابات از جمله نقاط قوت این نظام محسوب می‌شود.
عزیززاده گرجی با ذکر این مطلب که دشمن با فعالیت ۲۰۰ شبکه فارس زبان در حال تخریب انتخابات پیش رو است، اظهار داشت: حضور حماسی مردم در انتخابات پیش رو نقشه های شوم دشمن را خنثی و زمینه حضور افراد صالح را در سنگر قانون گذاری و نظارت در مجلس فراهم می کند.