سهم کم ورزش مازندران در رأس فدراسیون های ورزشی/ شایسته سالاری در اولویت دستگاه ورزش است
سهم کم ورزش مازندران در رأس فدراسیون های ورزشی/ شایسته سالاری در اولویت دستگاه ورزش است
دومین جلسه شورای اداری اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر برگزار شد.

تیرنگ نیوز: دومین جلسه شورای اداری اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر برگزار شد.

دومین جلسه شورای اداری اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران با حضور علی اصغر میرزایی فرماندار بهشهر، دکتر لقمانپور مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، معاونین و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان مازندران به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر برگزار شد.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات دکتر حسن رنگرز مدیرکل سابق در سالی که گذشت و تلاش و زحمات شبانه روزی همه همکاران ورزش و جوانان مازندران، با تاکید بر اتحاد و همدلی، اظهار داشت: این دولت انقلابی ایران قوی است که کار همراه با سلامت، کار با تعهد و تخصص و شایسته سالاری در این دولت اولویت دارد‌.

عالیشان افزود: کار کردن برای قشر جوانان و سلامت جوانان و جامعه افتخار است که بعنوان خانواده بزرگ ورزش در کنار هم در حال خدمت هستیم که این موضوع جای شکرگزاری دارد.

وی به اهمیت شناسایی استعدادها اشاره کرد و گفت: باید استعدادیابی درستی در نقاط مختلف استان صورت گیرد. اگر امکانات خوبی در اختیار استعدادها قرار گیرد می شود قهرمانان زیادی را در شهرها و روستاها کشف کرد.

عالیشان با بیان اینکه اگر جوانان ما سراغ ورزش بروند، قطعا دنبال بسیاری از آسیب‌ها نخواهد رفت، افزود: باید برای جوانان برنامه داشته باشیم.

وی ادامه داد: ظرفیت استان مازندران بسیار قوی است. استانی که ورزش سطح بالایی دارد، قطعا مدیران قوی ای هم دارد.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران خواستار شرکت مدیران استان در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی شد و بیان داشت: سهم ورزش مازندران در فدراسیون های ورزشی خیلی کم است. مازندران ورزش اول کشور است اما در رأس فدراسیون ها کسی را نداریم که میتوانیم مدیران خوبی در رأس فدراسیون های ورزشی داشته باشیم.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان جلسه شورای اداری ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه فضای ورزش باید پاک شود، اظهار داشت: همیشه و در همه کارها اخلاق باید رعایت شود.

عالیشان افزود: هر عزیزی در ورزش استان، پای کار باشد درخدمتش هستیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه مازندران حرف اول را در ورزش کشور می‌زند، خاطرنشان کرد: سال آینده سال مهمی برای ورزش استان است و مسابقات آسیایی را داریم که باید همه برای موفقیت ورزشکاران مازندرانی تلاش کنیم.

وی از توجه به ورزش شهرستان های استان گفت و بیان کرد: در مدت ۱۲۰ روز حضور در ورزش استان بیش از ۱۰۰ بار در شهرهای استان حضور میدانی داشته‌ایم.

عالیشان با تاکید بر اینکه مدیران، ساعت دو‌ ای جایی در تیم مدیریتی دستگاه ورزش نخواهند داشت، افزود: کار در ورزش زمان نمی‌شناسد و باید شبانه روز کار کرد. باید تلاش را بیشتر کنیم و کار کنیم تا رضایت حداکثری را به وجود بیاوریم.

وی با بیان اینکه، فضای ورزش فضای فرهنگی است، ادامه داد: همه باید زمان بگذاریم و وقت بگذاریم و وظایف خودمان را بدرستی انجام دهیم.

عالیشان افزود: نگاه ما توسعه ورزش همگانی در شهر و روستا است و امیدواریم در سال آینده اعتبارات خوبی برای ورزش استان داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری کنگره شهدا در سال جدید، گفت: برنامه ریزی‌ها صورت گرفته تا تمام برنامه های سال جدید با نام و یاد شهدا برگزار گردد.

  • منبع خبر : روابط عمومی