محمودی: هیچ گاه وارد زد و بندها نشدم/ هادی نژاد: محمودی مدیری خوش فکر و پر انرژی است/ قنبری: پیگیر بهبود کیفیت آرد هستیم  
محمودی: هیچ گاه وارد زد و بندها نشدم/ هادی نژاد: محمودی مدیری خوش فکر و پر انرژی است/ قنبری: پیگیر بهبود کیفیت آرد هستیم  
به گزارش تیرنگ در این مراسم علی اصغر محمودی صاحبی پس از 12 سال خدمت، تودیع و حامد قنبری به عنوان رئیس جدید این اتحادیه معارفه شد.

تیرنگ نیوز- سرویس اقتصاد: مراسم تودیع و معارفه اتحادیه نانوایان ساری با حضور نماینده استانداری (مقامی راد)، رئیس اداره صمت مرکز استان (هادی نژاد)، رئیس اتحادیه اتاق اصناف شهرستان (اندرواژ) و معاونینش ( حسینی و فرزادی)، رئیس اتحادیه سنگ فروشان ساری (اصغری)، اعضای هیات مدیره صنف نانوایان مرکز مازندران و جمعی از پیشکسوتان صنف نانوایان شهرستان ساری در دفتر این اتحادیه واقع در خیابان 18 دی ساری برگزار شد.

به گزارش تیرنگ در این مراسم علی اصغر محمودی صاحبی پس از 12 سال خدمت، تودیع و حامد قنبری به عنوان رئیس جدید این اتحادیه معارفه شد.

هادی نژاد: محمودی مدیری جوان، خوش فکر و پر انرژی است

در این مراسم اسماعیل هادی نژاد کیاسری رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت شهرستان ساری با اشاره به خدمات شایسته محمودی صاحبی در طول مدت ریاستش در این اتحادیه اظهار کرد: استعفای آقای محمودی که از مدیران جوان، خوش فکر و پر انرژی مرکز مازندران است در نهایت مورد موافقت قرار گرفت و شاهد تغییر مدیریتی در این اتحادیه هستیم که امیدواریم این جابجایی منشا خدمات خیر باشد در نهایت به بهبود وضعیت خبازان شهرستان ساری منجر شود.

وی با تاکید بر حفظ همدلی و همراهی اعضای هیات مدیره و نهادهای مرتبط افزود: قبول داریم که مسائل و مشکلات حوزه آرد و نان بسیار است اما انتظار داریم این مسائل در جمع خودتان مطرح، بررسی و مرتفع شود تا از حواشی بیشتر جلوگیری گردد.

هادی نژاد در پایان اظهاراتش بیان کرد: اختلاف سلیقه ها و اختلاف نظرها در همه جا وجود دارد و این موضوع اساسا و با کارهای جمعی و گروهی پیوند خورده است، مهم این است که این اختلاف نظرها در همین صنف پیگیری و مرتفع شود تا شاهد شکوفایی بیشتر و استمرار خدمات خیر در این اتحادیه باشیم.

محمودی: ناگفته ها بسیار است اما سکوت می کنم

به گزارش تیرنگ در ادامه علی اصغر محمودی صاحبی رئیس سابق اتحادیه نانوایان شهرستان ساری با اشاره به مهمترین خدمات و برنامه های خود در طول مدت ریاستش اشاره گرد و گفت: خدا را شکر که علیرغم برخی سیاسی بازی ها و مشکلات و سنگ اندازی هایی که همواره در مسیر خدمتم وجود داشت، توانستم اقدامات مناسبی را به انجام برسانم و رضایت نسبی نانوایان شهرستان که همواره به بنده محبت دارند را جلب نمایم. همه تلاشم این بوده که امانت دار خوبی باشم و در کارم سستی، کاستی یا عهدشکنی نباشد تا خدای نکرده مدیون این قشر زحمتکش و مظلوم نباشم. همچنین جا دارد از مسئولانی که در این شرایط حامی بنده بودند و به کارم ایمان داشتند، تقدیر و تشکر کنم.

وی افزود: اگر جاهایی را سکوت اختیار کردم به معنای رفع تکلیف و سهل انگاری نبوده و صرفا برای جلوگیری از تنش و حواشی بیشتر بوده است در این جمع معزز خدا را شاهد می گیرم همه فعل و انفعالاتم در جهت بهبود حوزه آرد و نان بوده و گذر زمان نشان داد که بسیاری از دغدغه ها و ادعاهایم به حقیقت پیوست و اثبات شد.

محمودی صاحبی تصریح کرد: ایستادگی و تقابلم با مدیرانی که به خاطر برخی زد و بندها با جان مردم بازی می کردند و مافیای آرد و نان را منجر شدند حواشی بسیاری برای من ایجاد کرد اما تلاش کردم هیچ گاه وارد این روابط و زد و بندها نشوم و با آن ها همراهی نکنم، بلکه همواره کوشیدم داد مردم را به گوش مسئولان برسانم. طبیعی بود این رفتارم به مزاق برخی خوش نیاید و حتی موجب شد در زمان مدیر سابق غله استان بنده را در کمال ناباوری از برخی جلسات رسمی اخراج کنند! اما در نهایت حقیقت بر همگان اثبات شد.

رئیس سابق اتحادیه نانوایان شهرستان ساری در پایان با بیان اینکه ناگفته ها بسیار است، گفت: امیدوارم نگاه مسئولان به حوزه آرد و نان تحمیلی و زورمدارانه نباشد بلکه دلسوزانه و تعاملی باشد تا به نتایج مثبت و خوب منجر گردد.

قنبری: پیگیر بهبود کیفیت آرد هستیم  

به گزارش تیرنگ در ادامه این مراسم، حامد قنبری رئیس جدید اتحادیه نانوایان مرکز مازندران ضمن تقدیر ویژه از محمودی صاحبی اظهار کرد: 8 سال است در کنار آقای محمودی دارم در این صنف فعالیت و همکاری می کنم و از نزدیک با خدمات و دغدغه هایش آشنایی دارم. به جرات می گویم که ایشان اگر انتقادی داشتند یا فریادی می کشیدند برای مسائل قشر مظلوم نانوایان بوده، بنده هم مثل آقای محمودی اهل تعامل و دوستی هستم اما زیر بار حرف زور نمی روم و با حق و ناحق کردن مخالفم. البته استعفای آقای محمودی به معنای کنار رفتن وی نست. ایشان تجربیات بسیار گرانبهایی دارند و ما در نظر داریم از حضور ارزشمند وی استفاده کنیم.

رئیس جدید اتحادیه نانوایان مرکز مازندران در پایان با بیان اینکه دنبال بهبود کیفیت آرد هستیم، گفت: همواره در این اتحادیه سرباز بودم و سرباز خواهم ماند تا جایی که بتوانم به این قشر زحمتکش خدمت می کنم. تاکنون یک ریال از اتحادیه دریافتی نداشته ام و سعی کردم کارم فی سبیل الله باشد.

حرف آخر

در ادامه، اعضای حاضر در این مراسم با اعلام رضایت از عملکرد محمودی صاحبی برای رئیس جدید اتحادیه آرزوی توفیق و موفقیت کردند.

به گزارش تیرنگ، تقدیم هدایا به علی اصغر محمودی و عکس یادگاری دست جمعی پایان بخش این مراسم یک ساعته بود.

گزارش: مجید ساجدی فر

تصاویر: فاطمه کواکبیان