ساختمان هیات فوتبال آبروی فوتبال مازندران است
ساختمان هیات فوتبال آبروی فوتبال مازندران است
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران با همراهی حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال جهت حضور در مراسم یادبود مرحوم غلامرضا بهروان در استان مازندران حضور پیدا کردند ‌و پیش از حضور در این مراسم از پروژه ساختمان درحال احداث هیات فوتبال مازندران نیز بازدید کردند.

 

تیرنگ، رضا شریعتی:

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران با همراهی حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال جهت حضور در مراسم یادبود مرحوم غلامرضا بهروان در استان مازندران حضور پیدا کردند ‌و پیش از حضور در این مراسم از پروژه ساختمان
درحال احداث هیات فوتبال مازندران نیز بازدید کردند.

مهدی تاج در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پروژه و ساختمان قطعا آبرویی برای فوتبال مازندران است که در شش طبقه و با یک چشم انداز مناسب در حال ساخت است، گفت: همه باید برای به پایان رسیدن این ساختمان تلاش کنند و قطعا ماهم در کنار هیات فوتبال مازندران خواهیم بود تا این پروژه به سرانجام برسد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه باید از زحمات دکتر درزی خلردی رئیس هیات فوتبال مازندران و همکارانش در پیگیری
موضوعات ساختمان تشکر ویژه ای داشته باشم، اظهار کرد: امروز برای برگزاری مراسم مرحوم بهروان با مسئولان سازمان لیگ آمده‌ایم تا هم به خانواده محترم ایشان تسلیت بگوییم و هم از ساخت هیئت فوتبال بازدید کنیم.
او افزود: پروژه احداث ساختمان هیئت فوتبال این استان که کلنگ ساخت آن را خودم زدم در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد. خود من نیز پیگیری می‌کنم تا اداره ورزش و جوانان نیز کمک کنند تا ساخت آن به پایان برسد ضمن اینکه فدراسیون نیز به کمک هایش ادامه می‌دهد.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین از ورود 6 دستگاه VAR به کشور خبر داد و گفت همه چیز برای استفاده از کمک داور ویدیویی آماده است.

مهدی تاج در خصوص آخرین وضعیت استفاده از سیستم داور ویدئویی گفت: در مجموع ۶ دستگاه VAR را وارد کشور کردیم که باقیمانده‌های نهایی آن نیز ظرف چند روز آینده می‌آید تا از آنها استفاده کنیم.
رییس فدراسیون فوتبال درباره مجوز داوران برای استفاده از این سیستم تاکید کرد: چهار تیم داوری ما به طور کامل مجوز قضاوت با این سیستم را به طور کامل دریافت کرده‌اند. دو تیم داوری نیز با کمک کشور تاجیکستان در حال انجام کارهای خود هستند تا آن‌ها هم مجوز بگیرند. بنابراین کل جامعه فوتبال آماده استفاده از این سیستم است.

او درباره اینکه آیا در نیم فصل دوم لیگ برتر از VAR استفاده خواهد شد، گفت: این موضوع در اختیار کمیته داوران است. همه چیز برای حرکتی جدید و روبه جلو در فوتبال کشور فراهم است.

رحیم درزی خلردی رییس هیات فوتبال مازندران گفت: خانه فوتبال مازندران در
شش طبقه و با مساحتی غریب به دو هزار و صد متر مربع با قیمت امروز بالغ بر چهل میلیارد هزینه می‌برد در حال ساخت است که مرکز ایفمارک، سوئیت‌های مهمانان، سالن همایش، اتاق تخصصی کمیته ها، استودیو و… در این شش طبقه نظر گرفته شده که می‌تواند از هزینه‌های هیات را کاهش دهد.
وی در ادامه‌ افزود: کاهش هزینه‌های سالانه هیات فوتبال مازندران می‌تواند کمک
زیادی به رشد فوتبال پایه و موضوعات
آموزشی کند، چرا که قطعا این هزینه در این راه صرف خواهد شد.

دکتر درزی خلردی در پایان با بیان اینکه تا امروز از طریق هیات فوتبال و خیرین این هزینه تامین شد، تاکید داشت:
امروز باید از تمامی کسانی که در این راه پر هزینه کمکمان کردند تشکر کنم و باید
بگویم که همچنان هیات فوتبال مازندران برای
خانه دار شدن نیاز به کمک و همدلی
همه‌ی مسئولین استانی و شهرستانی دارد، چرا که این ساختمان متعلق به همه اهالی فوتبال
مازندران خواهد بود.

 

مهدی تاج و هیات همراه در ادامه با حضور در ساختمان فعلی هیات فوتبال مازندران جلسه کوتاهی را نیز با اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان برگزار کرد
بعد از این مراسم یادبودی به مناسبت درگذشت مهندس غلامرضا بهروان رئیس فقید هیات فوتبال استان مازندران، با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان، رحیم درزی خلردی رئیس هیات فوتبال مازندران و جمعی از مسئولین و جامعه فوتبال در آستانه امامزاده یحیی شهرستان ساری برگزار شد.

این مراسم به همت اداره کل ورزش و جوانان مازندران و هیات فوتبال استان و شهرستان ساری به پاس چند دهه زحمات مهندس غلامرضا بهروان در ورزش و به ویژه فوتبال استان مازندران برپا شد.

تاج در انتهای این مراسم در خصوص مرحوم بهروان گفت: با بهروان رفیق و همکار بودیم برای ما یک دوست بود، مرحوم بهروان یک مدیر توانمند بود.