زمین فوتبال چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی ورزشی آسایش افتتاح گردید
زمین فوتبال چمن مصنوعی مجموعه فرهنگی ورزشی آسایش افتتاح گردید
در این مراسم که با حضور دکتر زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی،کهنسال مدیر کل امور هماهنگی و اقتصادی استانداری مازندران ، نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و جمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید ، ابتدا مرتضوی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی آسایش به ارائه گزارشی از روند اجرائی این پروژه پرداخت و افزود : این پروژه با سرمایه ای بالغ بر 10 میلیارد در مدت زمان 3 ماه به بهره برداری رسید .

تیرنگ نیوز: در این مراسم که با حضور دکتر زارعی نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی،کهنسال مدیر کل امور هماهنگی و اقتصادی استانداری مازندران ، نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و جمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید ، ابتدا مرتضوی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی آسایش به ارائه گزارشی از روند اجرائی این پروژه پرداخت و افزود : این پروژه با سرمایه ای بالغ بر 10 میلیارد در مدت زمان 3 ماه به بهره برداری رسید .

مرتضوی اجرای 3 پروژه دیگر و همچنین پروژه سالن چند منظوره را از برنامه های در دست اقدام این مجموعه دانست و بر اجرای آن تا پایان سال تاکید ورزید .

در ادامه این مراسم دکتر زارعی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ابتدا با تاکید بر توسعه اماکن ورزشی ، خاطر نشان ساخت : مدیران مجموعه آسایش با حمایت مدیران شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بار دیگر فعل خواستن را صرف نمودند و با تکیه بر توان داخلی برگ زرین دیگری بر افتخارات این مجموعه افزودند .

دکتر نیک نژاد مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران نیز با تجلیل از خدمات مجموعه ی مدیران شرکت فرهنگی ورزشی آسایش ، موفقیت های اخیر این مجموعه را حاصل توانمندی و همت کارکنان ومدیران این مجموعه دانست و بر حمایت شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از این مجموعه تاکید ورزید .

مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران توسعه ی اماکن ورزشی در کنار مجموعه های صنعتی را یک فرصت مناسب برای افزایش روحیه و نشاط کارکنان دانست و خواستار تسریع در اجرای پروژهای در دست اقدام شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی