دغدغه اصلی آیت‌الله پیشنمازی مشکلات معیشتی و تربیتی مردم است
دغدغه اصلی آیت‌الله پیشنمازی مشکلات معیشتی و تربیتی مردم است
دکتر سید مهدی احمدی، رییس ستاد انتخاباتی و رییس دفتر آیت‌الله پیشنمازی گفت: تواضع، فروتنی، ساده زیستی و دغدغه مند بودن آیت الله پیشنمازی نسبت به مشکلات معیشتی و دینی از جمله مهم‌ترین خصیصه‌های اخلاقی ایشان است

تیرنگ:
دکتر سید مهدی احمدی، رییس ستاد انتخاباتی و رییس دفتر آیت‌الله پیشنمازی در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه تواضع، فروتنی، ساده زیستی و دغدغه مند بودن آیت الله پیشنمازی نسبت به مشکلات معیشتی و دینی از جمله مهم‌ترین خصیصه‌های اخلاقی ایشان است، گفت: ایشان نسبت به برخی ساختارهای مدیریتی جامعه و برخی از ساختارهای اداری جامعه نقد دارد و ایده‌های خوبی را دارد، معتقد است که هیچ تناسبی بین در آمدهای دولتی و حقوق مدیران وجود ندارد اگر بتوان تناسبی بین درآمد شرکت‌های دولتی و حقوق مدیران برقرار کرد شرکت‌های دولتی ورشکست نمی‌شوند و در مدیران ایجاد انگیزه می‌شود.
وی با بیان اینکه آیت الله پیشنمازی در حوزه صادرات مازندران اعلام آمادگی کرد تا همان طور که نمایندگان و بزرگان استان‌های دیگر به دبی مراجعه کرده و از ظرفیتشان برای صادرات و واردات استفاده می‌کنند، استفاده شود؛ گفت: این آمادگی وجود دارد تا از ظرفیت ایشان با توجه به فرصت کشاورزی، باغداری و… مازندران برای صادرات استفاده شود.
احمدی با تاکید بر اینکه دیدگاه ایشان در حوزه تربیتی نگاه نو بر اساس نیاز جامعه است، گفت: ایشان معتقد است اگر روش‌های تبلیغ و تربیتی را تغییر دهیم می‌توان متناسب با ذوق و سلیقه اثر بیشتری داشت.
رییس ستاد انتخاباتی آیت الله پیشنمازی‌ مهم‌ترین رسالت را بررسی مشکلات مردم و دسته بندی کردن آنها و انتقال به مراجع بالاتر دانست و افزود: اعضای مجلس خبرگان علاوه بر وظیفه ذاتی باید مشکلات را به رهبری انتقال دهند.
آیت الله سید صادق پیشنمازی نماینده مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری؛ متولد سال ۱۳۴۱ و فرزند مرحوم آیت الله سید مهدی پیشنمازی از علما و راهبران انقلاب اسلامی در ساری است.
ایشان اصالتاً اهل ساری، مرکز استان مازندران و از خانواده های قدیمی و با اصالت این شهر به شمار می آید.
سید صادق پس از اتمام دوره تحصیلات متوسطه در دبیرستان های ساری، برای فراگیری علوم دینی به حوزه علمیه قم رفت و پس از فراگیری سطوح عالی حوزه در رشته فقه و اصول و کلام اسلامی و سپری کردن سطح ۴ حوزه، موفق به دریافت مدرک دکترای فلسفه و کلام اسلامی شد. آیت الله پیشنمازی در سال ۱۳۷۷ و در سن ۳۶ سالگی با شرکت در آزمون تخصصی مجلس خبرگان رهبری، به موفقیت در این مرحله دست یافت و در همان سال بعنوان جوان ترین کاندیدای استان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت نمود.
وی با حضور در دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام در تهران، به عنوان عضو هیئت علمی، مسئولیت معاونت آموزش و پژوهش این دانشگاه را نیز به عهده گرفت و از برخی تالیفات ایشان بعنوان متون آموزشی همان دانشگاه و دبیرستانهای آموزش و پرورش بهره برداری بعمل آمد.
برخورداری از تجارب تبلیغی در سطوح بین المللی در برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، استرالیا، سنگاپور، عراق و هندوستان، مدرس برگزیده ی حوزه نماینده ولی فقیه در دانشگاهها برای تدریس در دوره های ارتقای علمی اساتید کشور، استاد درس خارج فقه، عضویت در شورای برنامه ریزی راهبردی مدیریت حوزه های علمیه کشور، حضور در جبهه های دفاع مقدس و فرماندهی گروهان در سن ۱۸ سالگی، پژوهشگر فلسفه و کلام اسلامی و فقه، عضویت در شورای تدوین کتب درسی دینی وزارت آموزش و پرورش و مدیریت سطح عالی مرکز تربیت مبلغ حوزه علمیه قم از دیگر مسئولیت ها و فعالیت های جهادی و علمی ایشان می باشد.
لازم به ذکر است ایشان از سال ۹۸ تاکنون از سوی جمهوری اسلامی ایران به عنوان امام جمعه ی مسجد امام حسین(ع) دبی انتخاب شده است که وظیفه رسیدگی به امور فرهنگی و دینی ایرانیان مقیم امارات را بر عهده دارد.