درخشش ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی هانگژو دور از دسترس نیست
درخشش ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی هانگژو دور از دسترس نیست
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مراسم تجلیل از برترین های بوکس مازندران اظهار کرد: بوکس رشته ورزشی رزمی پرطرفدار است است ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی در این استان دارد

تیرنگ نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مراسم تجلیل از برترین های بوکس مازندران اظهار کرد: بوکس رشته ورزشی رزمی پرطرفدار است است ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی در این استان دارد

مراسم تجلیل از برترین های بوکس استان مازندران با حضور دکتر حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس، عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، روح الله حسینی رئیس فدراسیون بوکس، دکتر لقمانپور مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، حسینی فرماندار آمل، بریمانی معاونت امور ورزشی اداره کل، مدرسی رئیس هیات بوکس استان مازندران، رضوی رییس اداره ورزش و جوانان آمل و جمعی از روسای ادارات شهرستان ها و هیات های استانی و پیشکسوتان، مربیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه به میزبانی هیات بوکس شهرستان آمل در آمل برگزار شد.

عادل عالیشان افزود: این رشته ورزشی باقدمت و ظرفیت بالایی است که باید همانند ورزش های دیگر به آن توجه شده تا جوانان و نوجوانان بوکسور در میادین مختلف خوش بدرخشند.

وی با بیان اینکه مدال‌های آینده المپیک و جهانی برای ایران اسلامی در دستان نوجوانان و جوانان است، تصریح کرد: با کم شدن حواشی در ورزش بوکس، امروزه همدلی، وفاق و صمیمیت خاص بین ورزشکاران برقرار است و امیدواریم در آینده با گرفتن میزبانی ها و برگزاری مسابقات مختلف در همه شهرها بتوانیم گام های خوبی برای اعتلا، رشد و اتحاد این رشته ورزشی برداریم.

عالیشان با اشاره به فعالیت هیأت بوکس در همه شهرهای مازندران، خاطرنشان کرد: استان های شمالی کشور در رشته ورزشی بوکس سرآمد هستند و باید با سرمایه گذاری بیشتر بتوانیم قهرمانان مختلف برای اوزان گوناگون را افزایش دهیم، تعداد مسابقات و میزبانی ها را رشد داده و ورزشکاران سرآمد در وزن های مختلف را شناسایی کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی مازندران، جسارت، جنگندگی، فیزیک مبارزه و علاقمندی ورزشکاران مازندران باعث پیشرفت روزافزون بوکس می شود.

عالیشان یادآور شد: امید داریم ورزشکاران مازندران در مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین همانند گذشته خوش بدرخشند و پرچم ایران اسلامی را در قاره کهن به اهتزاز درآورند.

  • منبع خبر : روابط عمومی پایگاه خبری ورزش و جوانان مازندران