درخشش فوتبالیست‌های مازندرانی در جام جهانی، روز بیاد ماندنی را برای ایران رقم زد
درخشش فوتبالیست‌های مازندرانی در جام جهانی، روز بیاد ماندنی را برای ایران رقم زد
استاندار مازندران در پیامی به مناسبت پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: درخشش فوتبالیست‌های مازندرانی، روز بیاد ماندنی را برای ایران رقم زد.

تیرنگ نیوز: استاندار مازندران در پیامی به مناسبت پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: درخشش فوتبالیست‌های مازندرانی، روز بیاد ماندنی را برای ایران رقم زد.

به گزارش ایرنا، سید محمود حسینی پور در این پیام بیان کرد: پیروزی شیرین تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر مقابل تیم اروپایی ولز، باری دیگر تحقق وعده الهی “واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا” برای اتحاد و همبستگی را تداعی کرد و موجب شادی دل میلیون ها ایرانی شد.

وی اظهارکرد: غیرت جوانان پرانگیزه تیم ملی فوتبال ایران در کنار درخشش فوتبالیست های پراستعداد مازندرانی، روزی به یاد ماندنی را برای همه آنها که دل در گرو سربلندی ایران اسلامی داشتند، رقم زد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران گفت: خداوند بزرگ را شاکریم که این پیروزی ارزشمند را در روزهایی قرار داد که ملت ایران بیش از همیشه نیاز به اتحاد و همبستگی در زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی داشت و باری دیگر معجزه کنارهم بودن را به همه جوانان ایران بزرگ ارزانی داشت.

حسینی پور در این پیام تاکید کرد: برخود لازم می‌دانم این موفقیت‌ به یادماندنی را به بازیکنان، کادر فنی، مدیران و جامعه ورزش مازندران، خصوصا فوتبالیست های سرافراز مازندرانی که در تحقق این پیروزی نقش بزرگی داشتند تبریک عرض نمایم و امیدوارم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان با تداوم پیروزی‌ در بازی آینده، حضور قدرتمندی را در جام جهانی قطر داشته باشد.

رامین رضاییان، مرتضی پورعلی‌گنجی، ابوالفضل جلالی و شجاع خلیل زاده از ملی پوشان تیم فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اهل مازندرانی هستند.