تکلیف ما در بحث رسانه و انقلاب سنگین است
تکلیف ما در بحث رسانه و انقلاب سنگین است
وی با بیان اینکه حق الناس را رعایت کنید، ادامه داد: تکلیف ما در بحث رسانه و انقلاب سنگین است

تیرنگ: آیین هر رسانه یک یادواره در دفتر گروه رسانه‌ای تیرنگ برگزار شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم هر رسانه یک یادواره با محوریت شهید سید ابراهیم طباطبایی، از شهدای جامعه رسانه‌ای استان مازندران، با حضور
با حضور سرهنگ مجیدی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا، حق شناس رییس سازمان بسیج رسانه مازندران و جمعی از خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و اصحاب رسانه در دفتر گروه رسانه‌ای تیرنگ برگزار گردید.
سرهنگ عسکر مجیدی، معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه شهدا حضور دارند و باید با شهدا رفیق شویم، اظهار کرد: لازم است تا هرکس برای خودش یک واعظ داشته باشد اهل قلم اثر گذار است، کار شما در خاطر می‌ماند.
وی با بیان اینکه حق الناس را رعایت کنید، ادامه داد: تکلیف ما در بحث رسانه و انقلاب سنگین است
معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه مشکلات کشور به برخی مدیران بر میگردد، اظهار کرد: این‌ها خواست نظام اسلامی نیست، ما باید انقلاب را توسعه دهیم و رسالت خود را بدانیم.
سرهنگ مجیدی در ادامه با تصریح بر اینکه مازندران، استان یادواره‌های شهدا است، گفت:دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم انقلاب را بیمه و دشمن را مایوس کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان با راه اندازی جنگ نرم و جنگ فرهنگی در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب هستند، اضافه کرد: دشمن وقتی دید مقابله رویارویی با ایران را ندارد به جنگ نرم روی آورد تا افکار عمومی و سبک زندگی ایرانیان را تغییر بدهد.
سرهنگ مجیدی با باین اینکه دشمن سعی می کند با وارانه نمایی و تحریف فرهنگ دفاع مقدس را به نسل جوان القا کند، گفت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ، دوران دفاع مقدس است و ملت اجازه نداد دشمن در این عرصه به موفقیت برسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا با بیان اینکه دوران دفاع مقدس، فرهنگ انقلاب به جهان صادر شده است، خاطرنشان کرد: دنیای جبهه استکبار در مقابل ایران اسلامی قرار گرفته است و در عین مظلومیت با اقتدار در مقابل دنیای استکبار ایستاد.