تجلیل از خانواده شهید مدافع سلامت در آستانه میلاد حضرت زینب (س)
تجلیل از خانواده شهید مدافع سلامت در آستانه میلاد حضرت زینب (س)
مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری ساری روز دوشنبه در آستانه میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار طی مراسمی از خانواده شهید مدافع سلامت «سیده فاطمه شفیعی نژاد» تجلیل کردند.

تیرنگ نیوز: مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری ساری روز دوشنبه در آستانه میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار طی مراسمی از خانواده شهید مدافع سلامت «سیده فاطمه شفیعی نژاد» تجلیل کردند.

راحله حاجیان مشاور شهردار در امور بانوان و خانواده شهرداری ساری در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: سلامت در دوران معاصر یکی از عوامل بسیار مهم در پرورش جمعیت سالم است که در این راستا علاوه بر تخصص و تجهیزات پزشکی در ایران اسلامی ایثار و تعهد نقش تعین کننده‌ای در مداوای بیماران و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها دارد.

وی با اشاره به پاک‌باختگی‌ها و ایثارگری کادر درمانی در راستای مقابله با ویروس‌ها به‌ویژه ویروس همه‌گیر کرونا افزود پرستاران در جبهه سلامت انسانی همواره به حضرت زینب (س) اقتدا می‌کنند که فداکاری آن‌ها که بیشتر ایام شبانه‌روز خود را در سال‌های اخیر صرف درمان مبتلایان به ویروس منحوس کرونا و دیگر بیماران می‌پرداختند؛ قابل‌ستایش است.

مشاور شهردار در امور بانوان و خانواده، زندگی حضرت زینب کبری را سرشار از درس ایثار ایستادگی و صبر و صلابت اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: سلامت همه آحاد جامعه بخصوص زنان درگذر زمان و برون‌رفت از مشکلات الگوبرداری از زندگی حضرت زینب (س) است تا با تأسی از آن بانوی بی‌نظیر تاریخ در برابر مشکلات سربلند بیرون آیند.

در پایان مراسم از سوی شهردار ساری با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید سلامت سیده فاطمه شفیعی نژاد تقدیر به عمل آمد.

از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌توان به مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی در وصف حضرت زینب (س) اشاره کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی