تاوان اشتباه را با ۳ گل دادیم
تاوان اشتباه را با ۳ گل دادیم
مربی صنعت نفت از دلیل شکست این تیم مقابل نساجی صحبت کرد.

تیرنگ 

بهروز مکوندی که بخاطر اخراج عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار با نساجی حاضر شده بود، عنوان کرد: به مردم خوب قائم‌شهر و استان مازندران عرض ادب دارم و خوشحالم بار دیگر به این استان آمدیم و فوتبال بازی کردیم؛ هرچند نتیجه خوبی به دست نیاوردیم. به مردم خوب قائمشهر و کادرفنی و بازیکنان نساجی تبریک می گویم و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا این تیم موفق شود.

او ادامه داد: بازی بدی انجام ندادیم؛ زمانی که صاحب توپ بودیم، نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم، اما نساجی هر وقت صاحب توپ شد و هر وقت نبض بازی را به دست آوردند، هم با بازی خوبشان و هم از اشتباهات ما استفاده کنند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت در خصوص تاثیر اخراج عبدالله ویسی در نیمه اول روی روند کار این تیم ابراز کرد: طبیعی است با اخراج سرمربی از روی نیمکت تشنج ایجاد می شود و روی تک تک بازیکنان اثر منفی را می گذارد ولی ما توانستیم این شرایط را به گونه ای کنترل کنیم.

مکوندی تاکید کرد: پس از اخراج بازی خوبی انجام دادیم، اما در شروع نیمه دوم  هم نساجی خیلی خوب نبض بازی را در دست گرفت و هم ما اشتباهات بدی کردیم و ۲ گل خوردیم. بعدش هم که ما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.