بهره‌گیری از توانمندی جوانان در شرکت آب‌منطقه‌ای
بهره‌گیری از توانمندی جوانان در شرکت آب‌منطقه‌ای
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران بهره‌گیری از توانمندی‌های جوانان در مسیر ارتقاءِ عملکرد و پیشبرد اهداف این شرکت را ضروری برشمرد و خواستار افزایش پویایی جوانان این دستگاه اجرایی در زمینه ارائه راهکارها و برنامه‌های خلاقانه شد.

تیرنگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران بهره‌گیری از توانمندی‌های جوانان در مسیر ارتقاءِ عملکرد و پیشبرد اهداف این شرکت را ضروری برشمرد و خواستار افزایش پویایی جوانان این دستگاه اجرایی در زمینه ارائه راهکارها و برنامه‌های خلاقانه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران، محمدابراهیم یخکشی در نشست هم‌اندیشی با جوانان شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران که با حضور کارکنان جوان واحدهای مختلف این دستگاه برگزار شد، اظهار کرد: بهره‌گیری از توانمندی‌های جوانان در امر مدیریت یکی از راهبردهای جدی برای رسیدن به راه حل‌های خلاقانه است. بر همین اساس در این دستگاه نیز به دنبال افزایش مشارکت جوانان در حوزه‌های مختلف هستیم.

وی افزود: در شرکت آب‌منطقه‌ای با همین نگاه و برای افزایش استفاده از توان و ایده‌های جوانان تلاش شده تا از مشاوران جوان مشورت بگیریم. خوشبختانه در شرکت نیز جوانان توانمندی داریم که می‌توانند به بهتر شدن عملکرد مجموعه و افزایش کیفیت خدمات به مردم اثرگذار باشند.

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران خاطرنشان کرد: انتظار ما از جوانان فعال در این مجموعه، افزایش تلاش و ایده‌پردازی در حوزه‌های گوناگون وظایف شرکت است.

یخکشی تصریح کرد: آن‌چه که می‌تواند یک مجموعه را به سمت پیشرفت و بهبود عملکرد هدایت کند، تلفیق تجربه باسابقه‌ها با انرژی و ایده‌پردازی جوانان است. ما نیز از جوانان شرکت می‌خواهیم که با توجه به تفاوت نگرش‌ها و ایده‌هایی که به عنوان یک جوان آگاه امروزی می‌توانند ارائه کنند، سهم بیشتری از تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های این شرکت را به خود اختصاص دهند. در این مسیر از هر گونه پیشنهاد، ایده‌های خلاقانه و نقد سازنده نیز استقبال می‌شود.

در این نشست پس از اظهارات مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران، کارکنان حاضر در نشست هم‌اندیشی نیز پیشنهادها و دیدگاه‌های خود برای بهبود عملکرد مجموعه را مطرح کردند و به تبادل نظر با مدیران شرکت پرداختند.

  • منبع خبر : روابط عمومی