امروز مهمترین وظیفه ما ادامه راه شهدا است
امروز مهمترین وظیفه ما ادامه راه شهدا است
به مناسبت هفته دفاع مقدس و رزمایش بزرگ دیدار با خانواده‌ معظم 10هزار و 400 شهید مازندران ، شهردار ساری با خانواده‌ شهدای مرکز استان دیدار کرد.

تیرنگ نیوز: به مناسبت هفته دفاع مقدس و رزمایش بزرگ دیدار با خانواده‌ معظم ۱۰هزار و ۴۰۰ شهید مازندران ، شهردار ساری با خانواده‌ شهدای مرکز استان دیدار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، در آستانه چهل‌ ودو مین سالگرد دفاع مقدس و حسب دستور استاندار مبنی بر رزمایش دیدار با خانواده‌های ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران به‌صورت هم‌زمان، جواد طالبی شهرداری ساری به همراه علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری، علی‌اکبر بابایی مشاور شهردار، محمد لزگی مسئول امور ایثارگران شهرداری و سرگرد حجازیان از سپاه کربلای استان با خانواده‌ شهدای ساری دیدار و گفتگو کردند.

شهردار ساری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، گفت: امنیت امروز کشور مدیون جان‌فشانی‌ها و ایثارگری همه رزمندگان اسلام است و تکریم خانواده‌ معظم این عزیزان کوچک‌ترین تکلیف برای مسئولان است.

وی افزود: اگرچه جایگاه و ارزش معنوی شهدای گران‌قدر با این دیدارها جبران نمی‌شود اما این دیدارها تلنگری برای ما در جهت حفظ و حراست از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به مردم است.

شهردار ساری با تأکید بر اینکه عزت و اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت خون پاک و مطهر شهداست، گفت: امیدواریم بتوانیم ادامه‌دهنده راه این عزیزان و دیگر شهدای گرانقدر باشیم و امروز مهم‌ترین وظیفه ما استمرار راه آن‌ها است.

رزمایش بزرگ و سراسری سپاس و میثاق با یاوران ولایت و دیدار با خانواده‌ معظم ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران به مناسبت هفته دفاع مقدس در ۱۲۰۰ گروه سرکشی به‌صورت هم‌زمان صبح امروز در سراسر استان آغاز شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی