اجرای 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی در منطقه 9 عملیات انتقال گاز
اجرای 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی در منطقه 9 عملیات انتقال گاز
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اجرای 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی در این منطقه عملیاتی طی سال جاری خبر داد.

تیرنگ نیوز: مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اجرای 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله در بستر رودخانه ها و نقاط رانشی در این منطقه عملیاتی طی سال جاری خبر داد.

محی الدین مفخمی با اشاره به شرایط جغرافیایی منطقه 9 اظهار کرد: خطوط لوله در این منطقه عملیاتی به دلیل شرایط اقلیمی و وجود جنگل، کوه و رودخانه های خروشان و بارش های سیل آسا همواره مورد تهدید و مخاطرات فراوانی بوده و در این راستا در سال های اخیر پروژه های ایمن سازی خطوط لوله در بستر رودخانه و نقاط رانشی به صورت جدی پیگیری شده است.

وی به وجود بیش از 250 رودخانه خروشان در سطح منطقه اشاره کرد و افزود:  در سال جاری 30 پروژه ایمن و مقاوم سازی خطوط لوله گاز در سه استان شمالی در دستور کار قرار داشت که تمامی آنها به اتمام رسیده است.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز خاطرنشان کرد: از مهمترین این پروژه ها، اتمام عملیات تعمیق خط لوله 30 اینچ و اتصال نهایی آن در بستر رودخانه خروشان چشمه کیله بوده که در سال جاری با موفقیت به سرانجام رسید.

مفخمی ضمن قدردانی از کارکنان متعهد منطقه یادآور شد: با تلاش همکارانمان در اجرای این پروژه ها، علیرغم بارش های شدید و وقوع سیل هیچ گونه آسیبی به خطوط لوله گاز وارد نشد و گاز در خطوط انتقال گاز در فصول سرد سال به صورت پایدار و مستمر جریان داشته است.

  • منبع خبر : روابط عمومی