آقای مدیرعامل خداحافظی کرد
آقای مدیرعامل خداحافظی کرد
"رضا حدادیان" مالک نساجی خانه تکانی در این باشگاه را با برکناری مدیرعامل آغاز کرده و امروز سه‌شنبه "ایزد سیف الله پور" با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از مسولیت مدیرعاملی نساجی خداحافظی کرد.

تیرنگ نیوز:

“رضا حدادیان” مالک نساجی خانه تکانی در این باشگاه را با برکناری مدیرعامل آغاز کرده و امروز سه‌شنبه “ایزد سیف الله پور” با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از مسولیت مدیرعاملی نساجی خداحافظی کرد.

 ‌در مطلب سیف الله پور در فضای مجازی آمده است :‌ “سه فصل حضور در باشگاه نساجی به عنوان قدیمی ترین و ریشه دارترین تیم فوتبال در مازندران بی شکل مایه مباهات بود حال آنکه تقدیر بر جدایی است تشکر خاضعانه از آقای صنیعی فر داشته باشم که پیشنهاد همکاری با این باشگاه را به من داد و در ادامه رضا حدادیان. “

او در متن خود آورده است: “همچنین اعضای هیات مدیره و اعضای تیم در این سه سال از همه مهمتر تماشاگران دوست داشتی نساجی آنان که نساجی برای آنها فراتر از یک تیم فوتبال است و خدا گواه است در این سه سال با اشک های آنها گریستم و با خنده هایشان به سر ذوق آمده ام. “

پیشتر مالک باشگاه نساجی مازندران  گغته بود که: بعد از باخت سنگین نساجی در مقابل پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران به نوعی از هرناندز ناامید شدیم و به فکر انتخاب یک مربی شناسنامه دار برای فصل جدید هستیم.

رضا حدادیان افزود: برنامه ریزی ما برای انتخاب هرناندز به عنوان سرمربی نساجی مازندران تا برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا بود اما نتایج ضعیف چند هفته گذشته باعث شد هیات مدیره باشگاه از عملکرد این مربی دلسرد شود.
وی خاطر نشان کرد: باید با هرناندز صحبت کنیم و برنامه وی را برای فصل بعد بخواهیم و شاید یک فرصت دیگر به این سرمربی بدهیم اما در نهایت در روزهای آینده به جمع بندی قطعی می رسیم.
مالک باشگاه نساجی مازندران اضافه کرد: به طور حتم در صورت توافق با یک مربی شناسنامه دار با هرناندز لغو قرارداد خواهیم کرد چراکه معتقدیم شیشه عمر مربی گری وی پس از بازی با پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران به نوعی به پایان رسیده است.

پس از قطع همکاری نساجی با حمید مطهری، مسوولان این باشگاه با یک سرمربی اسپانیایی برای هدایت این تیم تا پایان فصل آینده در فرودوین امسال به توافق رسیده بودند که این انتخاب واکنش های جالبی در محافل ورزشی مازندران در آن مقطع زمانی داشت.

بعد از آنکه مطهری نتوانست در هفته های اخیر لیگ برتر فوتبال ایران در قامت سرمربی به موفقیتی دست پیدا کند و در پنج بازی اخیر خود به سه شکست و ۲ تساوی تَن دارد، اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی «کارلوس هرناندز» را به عنوان سرمربی این انتخاب کردند.
کارلوس هرناندز مربی جوان و ۳۸ ساله اهل شهر گاندیا اسپانیا به عنوان سرمربی جدید قائمشهری‌ها انتخاب شده بود. وی مربیگری را از سال ۲۰۱۱ با سرمربیگری تیم جوانان آلیکانته شروع کرد و در کشورش سابقه کار به عنوان دستیار در تیم های رئال مورسیا امپریال و ارمیس ارادیپو را دارد. هرناندز در سال ۲۰۱۷ به عنوان سرمربی تیم منچستر ۶۲ در جبل الطارق را برعهده گرفت و سپس برای سرمربیگری تیم دسته چهارمی مالهوس فرانسه انتخاب شد.
این مربی فوتبال در سال ۲۰۱۸ سرمربی تیم جوانان الهلال شد و پس از یک فصل سرمربیگری تیم جوانان الاهلی قطر را برعهده گرفت. پس از مدتی دستیاری در تیم خورفکان امارات، این مربی در سال ۲۰۲۰ به عربستان بازگشت و این بار سرمربی تیم جوانان الشباب شد.
وی پنج ژانویه ۲۰۲۱ به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان الشباب انتخاب شد و در ۱۹ بازی آمار ۱۲ برد، ۲ مساوی و پنج باخت را ثبت کرد. سپس از ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱ تا ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ در ۱۱ بازی هدایت تیم کارپاتی هالیچ را در دسته دوم لیگ اوکراین در دست گرفت.
تیم دسته دومی العربی عربستان آخرین تیمی است که هرناندز پیش از حضور در نساجی در آن فعالیت کرد و پس از ۲ برد و ۴ تساوی، چهارم اکتبر ۲۰۲۲ از آن جدا شد.

در این فصل نساجی عملکرد خوبی نداشته است و با ۲۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفت و این تیم همچنین در بازی های آخر خود در جام حذفی و لیگ برتر با شکست های سنگین مغلوب استقلال و پرسپولیس شد.

شنیده ها حاکی است که تغییر کادر فنی تیم نساجی هم قطعی است و در آینده نزدیک تغییر و تحولات اساسی در این کادر باشگاه اتخاذ خواهد شد.

  • منبع خبر : ایرنا